Doms pytala czems nie pisze new not- bacause you nie kometujecie No a tak na po polsku (no moze nie calkie) jestem na angielskim... Dzis with my klass bylismy w kinie na "Janie Pawle II" chyba jako ostatnia klasa w krakowie i musielismy czekac przed galeria zanim ja otworza. Film (jak juz wszyscy zapewne wiedza) byl lepszy od tego z Adamczykiem (duzo lepszy) dzieki kochanej Madzi i duzo mniej kochanemu Michalczykowi nawet sie nie poplakalam (ale bylam bliska placzu ze smiechu) zato Fiutowska tak. Po kinie do szkoly wracalismy ona ja i Pedagog. Musialam isc z nia pod jednym parasolem *olaboga* Potem bylam w 26 z Houem i na dywaniku u Luxowej *lol* dostalismy lizaki *jupi* i widzielismy paru chlopcow...*jupi2* Poza tym Grodzka chyba jest wciazy (z Zajacem *zart*)...A tak wczesniej to wczoraj nie poszlam na obiad *umiera z glodu* ani na silownie bo z Maki i Gaba cwiczylismy nasz tworczy uklad na WF (albo barzdiej ukladalismy go), w sobote i niedziele bylismy w tarnowie i zjedlismy 4 placki *lol*, a wczesniej nie pamietam. Zebyscie nie musieli za duzo czytac to jescze nie wiem czy byla ta czy nie (ale nie mam gg i nie mam innych) wlepa Wisły

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Others:
05.04.2006 :: 14:52 :: abmo195.neoplus.adsl.tpnet.pl

Film trochę przynudzał.
Zresztą Ola też przynudza na tym blogu.
Żadnej muzyki nie ma .
03.04.2006 :: 18:43 :: chello084010246146.chello.pl

K.P.

Filmu ww. nie oglądałem bo chory byłem jak odwiedzili kino, ale chyba nie można go porównać, bo z tego co wiem to kończy się on na śmierci Papieża, a
02.04.2006 :: 11:05 :: btb114.neoplus.adsl.tpnet.pl

930377

A moim zdaniem film o Janie Pawle II z Adamczykiem był lepszy, jakos mi sie bardziej podobał, ale każdy ma inne zdanie, wiec... Pozdr
31.03.2006 :: 16:53 :: chello062179028088.chello.pl

Oskar

o
Talk.pl ::
from beloved Kacpatek