Aleksandra Środa
Ruch drogowy
Pewnego slonecznego dnia Jasiu zupelnie nieswiadomy swojej mrocznej przyszlosci szedl sobie przez pasy na zielonym swietle. Wtem zza rogu wylonil sie Bronek mknac jak szalony w swoim nowym czerwonym superszybkim Renault'cie i zupelnie nie zwracajac uwagi na Jasia. Gdy ten zorientowal sie w sytuacji rzucil sie w stone kraweznika ale bylo juz zapuzno. Z Jasia pozostala juz tylko wielka tlusta rozowa plama na brudnej ulicy. Pomimo usilnych staran lekarzy przywrucenia Jasia do uprzedniej formy on nadal pozostawal bezksztaltnym "czyms" o nieokreslonym stanie skupienia.
Jadzia (zona Jasia) z rozpaczy wipisala otwieraczem do wina wielkie "Jebac Bronka zlego i pieprzony samochod jego" na lsniacej czerwonej masce samochodu Bronka poprzebijala wszystkie nowiutkie opony poczym wbila go sobie w serce. KONIEC

moje zadanie z techniki na temat ruchu drogowego

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Others:
22.10.2006 :: 20:16 :: abmt30.neoplus.adsl.tpnet.pl

Asia

oleczka, jakie tworcze zadanie!! No po prostu GRATULUJE!! Powinnas dostac 6
20.10.2006 :: 18:50 :: chello084010246146.chello.pl

kcptk

aaaa, ty pewnie też się wykradłaś i nie oddałaś... pisałem swoje 15 minut i nie dałem, nieładnie ;d
20.10.2006 :: 16:58 :: chello087206255140.chello.pl

Bels

Hej Ols super ze to napisalas dzis w sql bylo super a zwlaszcza w srode na religii
20.10.2006 :: 16:24 :: 6.acn.airbites.pl

anxa

o lol kozackie to opowiadanie! naprawde tak napisalas?? i co ci koza dala? wejdz na mojego bloga gdzie jest duzo o krzemie :-) www.anxa.blog.onet.pl pozdr!!
Talk.pl ::
from beloved Kacpatek