W pon na lekcjach nie robilismy nic (oprocz matematyki) po 5 lekcji 1a sobie wymyslila ze ida do domu i poszli... Niektorym sie udalo a Rafala Szymona Mariana Malka Jessi i klony zlapali *lol* mieli za kare zostac te 2 lekcje ale im odpuscili. Wtedy bednarczyk Kacpatek i Opo poszli do Longi i tez nas wypuscila (Bednarczyk ja chyba musial zastraszyc *lol*)
Wczoraj bylismy w kinie na Dzunkgli przez caly czas zucalismy sie paperkami i butelkami (Daria w koncu zabrala Felka do swojego zedu *lol*)
A dzis bylo cos w parku od nas z klasy bylo ok 10osob (na 34) a z 1a wiecej (nie wiem bo bylam ale najpierw xz Houem potem z Doms i Kings a potem z Marcusiiowa i sie nie zblizalam do Jadwigi zebym nie musiala czegos robic)
Podsumowywujac: NIE CHCE WAKACJI
I jeszcze pozdro):
Dla Marcusiowej i Bawelny:/ (za to ze byly ze mna kiedy inne mnie opuscily)
Dla Belki Asi i wszystkich dz ode mnie z klasy (bo tak mi sie podoba)
Dla tych co chca (bo mam jeszcze 2 szczalki)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Others:
29.06.2006 :: 22:01 :: bsp119.neoplus.adsl.tpnet.pl

aga

ładny kot (wystarczy taki koment??)
23.06.2006 :: 17:30 :: nat-zak.go.net.pl

Marcusiowa

No wiadomo ja cię nigdy nie zostawie :) I też nie chce wakacji :(
23.06.2006 :: 15:11 :: abnh239.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proste, ze Asia

HEJ BELA!!! Odgapilas podpis.... ;( Super blogggggg...... Wpisze reszte pod nowa notka!!!
23.06.2006 :: 13:46 :: chello087206238179.chello.pl

Proste ze bela

dziek za pozdro nareszcie a wakacje sa cool! wysle ci kartke!!!
22.06.2006 :: 08:22 :: abls199.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proste, ze Asia

Thx za pozdrofffka!!! To nie bylo az tak zle w budzie wczoraj... Sorka, ze Ci juz wczoraj nie skomentowalam notka, ale nie widzialam... Reklamuje twojego bloga wszystkim z ktorymi gadam!!! Pozdro for You, Maki, Drygi, Gabi, Marcina, Roberta, Seby (to byli z 1b) oraz Adriana, Rafala, Felka, Grosia, Sandry, Agi, Wiolki, Edzi (z 1a) :*:*:*
PS: Poćwicz ortografie...
21.06.2006 :: 22:16 :: chello084010246146.chello.pl

K.P.

1)ciekawe ze poszedlem do longi, szczegolnie ze mnie nie bylo w szkole w poniedzialek...
2)obiecywalas podziekowania :P
3)musisz sie pospieszyc :]
4)RZUCALISMY
Talk.pl ::
from beloved Kacpatek