Jestem szczesliwa wszyscy na ktorych mi zalezalo mnie przeprosili (oprocz Konfidenta ale on sie zdecydowanie nie zalicza do tych na ktorych mi zalezalo), nareszczie Radek oddal mi gumke, Jadwiga przyniosla nam ciastka na dyzur *lol* i wogole bylo zajebiscie. Czuje ze nie przezyje tych 4 dni bez szkoly a o wakacjach wogole wole nie myslec... i co bedzie po nich ;( Poza tym wkoncu pamietam zeby podziekowac Kacpatkowi za muzyke wiec thx. Wczoraj po poludniu grala Francja i naturalnie Henry gral pieknie *buja w oblokach* a wieczorem Brazyli i Roni gral juz mniej pieknie ale i tak byl sliczny No a dzis czekamy na wielka poraszke Polakow (ale oczywiscie w nich wierze) A o co chodzi z tym kotkiem... moze zrozumiec only Hou

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Others:
15.06.2006 :: 11:45 :: bsk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

(A)Niela

Wczorajszy mecz Polaków wcale nie był już taki zły... Gdyby Janas zrobił wcześniej zmiany może byśmy nie przegrali... Pozdr
14.06.2006 :: 21:37 :: nat-zak.go.net.pl

Oczywiście nie ma pozdrowień a nawet jak są to oczywiście nie dla mnie *foch*
14.06.2006 :: 21:24 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Notki piszesz o swoim życiu... dla kogoś kto cie zna pewnie fajnie sie czyta. Ale nie dla tych, którzy nie znają. Ale świetny masz szablon=)
14.06.2006 :: 20:59 :: ablx219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proste, ze Asia

Ja tesh nie przezyje... Bedzie mi okropnie brakowalo klasy!!!!!! Nie chce wakacji!!!! Moge do szkoly chodzic codziennie, gdyby nie bylo lekcji!!!!! A gdzie pozdro dla mnie i oficjalne podziekowania za codzienne komentarze??
14.06.2006 :: 19:20 :: abme50.neoplus.adsl.tpnet.pl

I znów mi zdanie ucięło, to jest pojebane!
14.06.2006 :: 19:16 :: abme50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurde pisze się porażka a nie
14.06.2006 :: 18:19 :: abmq8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja juz nie jestem... hou... chociaz jak chcesz... przezyjesz te wakacje tak samo jak wszyscy! a jak bedziesz wracac 1 wrzesnia to bedziesz miala motyle w brzuchu :]
14.06.2006 :: 18:17 :: chello084010246146.chello.pl

K.P.

no to thx for thx, odbrazam sie :P
Talk.pl ::
from beloved Kacpatek