10.06.2006 :: 19:24
Polska-Ekwador minuta po minucie 1 minuta- Mila rozpoczyna mecz. Podając do Rasiaka potyka sie o pilke, przewraca i w pieknym stylu przejezdza na brzuchu pod pole karne Ekwadoru. Pilka trafia do naszych przeciwnikow. 2 minuta- po widowiskowym zagraniu Mili atak Ekwadoru. Po strzale napastnika z 40 metra Boruc lapie wykrok i patrzy jak pilka grzenie w siatce. 0:1 3 minuta- rozpoczynamy od srodka. 4-20 minuta- szybka akcja Polakow. 21 minuta- Rasiak otrzymuje pilke od Zurawskiego. 22 minuta- Rasiak przyjmuje pilke. 23-30 minuta- Rasiak opanowuje pilke. 31 minuta- natychmiastowy strzal Rasiaka z 5 metra. Pilka wychodzi na aut. 32 minuta- wznowienie gry przez Ekwador. Nasi stosuja presing. Nastepuje wycofanie przez przeciwnikow pilki do wlasnego bramkarza. 33 minuta- bramkarz Ekwadoru wznawia gre. 35 minuta- pilka po 2-minutowym locie w powietrzu przeskakuje nad naszym bramkarzem i laduje w siatce. 36-45 minuta- konsternacja w polskiej druzynie. Janas jest jakby trohe niezadowolony. 0:2. 46 minuta- koniec I polowy- przerwa. 47-88 minuta- nasi atakuja. 89 minuta- nasi ciagle atakuja. 90 minuta- nasi atakuja coraz grozniej. Po kolejnym fantastycznym strzale Rasiaka pilka wychodzi poza boisko. Korner dla Ekwadoru. 91 minuta- doliczony czas gry. Ekwador rozpoczyna zutem roznym. Mila nie siega pilki poniewaz potyka sie w polu karnym ale na szczescie jest Rasiak, pikna glowka i JJJJJEEEEEEEEESSSSSSTTTTT!!!! prosze panstwa!!!! Nareszczie obudzil sie nasz gwiazdor!!!! Co za strzal!!!! Kuszczak nie mial nic do powiedzenia !!!!